Przekaż 1%

Od kilku lat możemy wspierać lokalne organizacje pozarządowe posiadające status pożytku publicznego, przekazując im 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

Wspomóż działalność Ligii Obrony Kraju 1 % podatku dochodowego od osób fizycznych. Wpisz na zeznaniu podatkowym numer KRS 0000086818.

 


== 2016 ==

Dziękujemy darczyńcom, którzy wsparli zakup karabinu Feinwerkbau 601 oraz śrutu. Z karabinu można korzystać na strzelnicy pneumatycznej przy ul. Świdnickiej 28 we Wrocławiu.

Lista darczyńców:
– Zdzisław Mączka [PHU Elektromed AZM]
– Wiesław Małucha, Roman Zieliński [Restauracja Letnia, ASTON S.C.]
– Dariusz Trusz [DLM Sp. z o.o.]

== 2017 ==

Miło nam poinformować, iż w roku 2018 dzięki Państwa wpłatom 1% podatku zakupiliśmy dwa karabinki, dwa automaty nurkowe oraz śrut 4,5mm. Sprzęt i amunicja będą wykorzystane do działalności statutowej w tym do szkolenia dzieci i młodzieży.

Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom i liczymy na Państwa wsparcie w kolejnym roku!

W ramach podziękowania zapraszamy wszystkich Darczyńców, którzy przekazali jeden procent podatku na Ligę Obrony Kraju na Spotkanie strzeleckie.

Spotkanie odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2018 roku na Strzelnicy LOK we Wrocławiu na ul. Skwierzyńskiej. Będziemy strzelać z broni krótkiej i długiej (boczny i centralny zapłon). 

Serdecznie zapraszamy. [LINK DO WYDARZENIA]