Archiwa tagu: Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK

Sukces naszego zespołu na Otwartych Mistrzostwach Polski LOK

W dniach 06-09.09.2019 roku w Tarnowie odbyły się Strzeleckie Mistrzostwa Polski Ligi Obrony Kraju Seniorów i Juniorów. W zawodach wzięła udział drużyna reprezentująca Dolnośląską Organizację Ligi Obrony Kraju we Wrocławiu:

W zawodach wzięła udział drużyna reprezentująca Dolnośląską Organizację Ligi Obrony Kraju we Wrocławiu:

  • Trener i opiekun: mgr Adam SOBORSKI
  • Anna GAŁKA – seniorka – pistolet pneumatyczny 60, pistolet sportowy 30+30
  • Joanna PANTER – seniorka – pistolet pneumatyczny 60, pistolet sportowy 30+30
  • Joanna CZERWENKA – seniorka – karabin pneumatyczny i karabin sportowy 60L
  • Anna KUŚ – seniorka – karabin pneumatyczny 60, karabin sportowy 60L
  • Gabriela JANKOWIAK – juniorka – karabin pneumatyczny 60, karabin sportowy 60L, 3×30
  • AgataKOŁODYŃSKA – juniorka – karabin pneumatyczny 60, karabin sportowy 60L i 3×30
  • Tomasz KUREK – senior – karabin pneumatyczny 60, karabin dowolny 60L i 3×20
  • Mirosław MATKOWSKI – senior – karabin pneumatyczny 60, karabin dowolny 60L i 3×20
  • Zbigniew WROTKOWSKI – senior – karabin pneumatyczny 60, karabin dowolny 60L i 3×20
  • Roland STARZYŃSKI – senior – karabin dowolny 60L
  • Przemysław KARSKI – junior – karabin pneumatyczny 60, karabin dowolny 60L i 3×20
  • Piotr REPEŁA – junior – karabin pneumatyczny 60, karabin dowolny 60L i 3×20
  • Tomasz PAWELCZYK – senior – pistolet pneumatyczny 60, pistolet dowolny 60,                                                            pistolet standard 3×20, pistolet sportowy 30 OPEN
  • Mariusz GAJEWSKI – senior – pistolet pneumatyczny 60, pistolet dowolny 60
  • Andrzej SUSŁOWICZ – senior – pistolet pneumatyczny 60, pistolet dowolny 60,                                                          pistolet standard 3×20, pistolet sportowy 30 OPEN
  • Damian SUSZCZYK – senior – pistolet pneumatyczny 60, pistolet dowolny 60,                                                            pistolet standard 3×20, pistolet sportowy 30 OPEN
  • Aleksander BAJKOWSKI – senior – pistolet pneumatyczny 60,  pistolet standard 3×20,                                                                 pistolet sportowy 30d OPEN
  • Paweł MUSIAŁ – senior – pistolet pneumatyczny 60, pistolet sportowy 30d OPEN
  • Jakub MACHOWICZ – junior – pistolet pneumatyczny 60,  pistolet standard 3×20,                                                          pistolet sportowy 30d OPEN

Nasza drużyna odniosła wielki sukces zajmując czołowe lokaty w konkurencjach:

 Anna GAŁKA

  • I miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny 60
  • I miejsce w konkurencji pistolet sportowy 30+30
  • I miejsce w konkurencji pistolet sportowy 30d OPEN

 Joanna PANTER

  • II miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny 60
  • III miejsce w konkurencji pistolet sportowy 30+30

 Tomasz KUREK

  • I miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 60

Zbigniew WROTKOWSKI

  • IV miejsce w konkurencji karabin dowolny 3×30

 Piotr REPEŁA

  • III miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 60 – juniorów

Przemysław KARSKI

  • IV miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 60 – juniorów
  • IV miejsce w konkurencji karabin dowolny 60L – juniorów
  • IV miejsce w konkurencji karabin dowolny 3×30 – juniorów

 Damian SUSZCZYK

  • I miejsce w konkurencji pistolet dowolny 60
  • I miejsce w konkurencji pistolet sportowy 30d OPEN

Aleksander BAJOWSKI

  • IV miejsce w konkurencji pistolet standard 3×20

 Jakub MACHOWICZ

  • I miejsce w konkurencji pneumatyczny 60I miejsce w konkurencji pistolet standard 3×20

Drużynowo zajęliśmy wysokie III miejsce na 12 startujących zespołów wojewódzkich. W klasyfikacji klubowej LOK Legnica zajął III na 31 startujących klubów. 

Ukoronowaniem jednakże było pierwsze miejsce Anny GAŁKI w konkurencjach pistoletowych, I i II miejsce Damiana SUSZCZYKA w konkurencjach pistoletowych,  I miejsce Tomasz KURKA  w  konkurencji karabin pneumatyczny 60, II i III miejsce Joanny PANTER w konkurencjach pistoletowych. Świetnie spisał się najmłodszy w drużynie junior Jakub MACHOWICZ wygrywając konkurencję pistolet pneumatyczny 60 i pistolet standard 3×20. Cała drużyna zdobyła 427 punktów pokonując wiele renomowanych reprezentacji wojewódzkich.

Komunikat z zawodów: Komunikat_TARNOW_2019

Sukces naszego zespołu na Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK

Wrocław 19.09.2018 rok

NOTATKA

Z Ogólnopolskich Mistrzostwa LOK w Strzelectwie Sportowym Juniorów i Seniorów w Setną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości Tarnów 07-09.09.2018 rok

W dniach 07-09.09.2018 roku w Tarnowie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w Strzelectwie Sportowym Seniorów i Juniorów. W zawodach wzięła udział drużyna reprezentująca Dolnośląską Organizację Ligi Obrony Kraju – jak co roku trzonem Reprezentacji byli zawodnicy reprezentujący Koła Strzeleckie w Legnicy (Sekcję Strzelecką LOK oraz Koło Strzeleckie „ENERGETYK” Legnica), a także zawodnicy reprezentujący LOK Lubin, LOK Kłodzko oraz Klub Strzelecki  LOK „ENERGETYK” – Jelenia Góra w składzie: 

Trener i opiekun: mgr Adam SOBORSKI

  • Anna GAŁKA – seniorka – konkurencje pistoletowe
  • Natalia NOWAK – seniorka – konkurencje pistoletowe
  • Joanna PANTER – seniorka – konkurencje pistoletowe
  • Zuzanna PULKOWSKA – juniorka – konkurencje karabinowe
  • Tomasz PAWELCZYK – senior – konkurencje pistoletowe
  • Damian SUSZCZYK – senior – konkurencje pistoletowe
  • Aleksander BAJKOWSKI – senior – konkurencje pistoletowe
  • Andrzej SUSŁOWICZ – senior – konkurencje pistoletowe
  • Piotr ŻARCZYŃSKI – senior – konkurencje pistoletowe
  • Paweł WIŚNIEWSKI – konkurencje pistoletowe
  • Michał ANTONIUK – senior – konkurencje karabinowe
  • Mirosław MATKOWSKI – senior – konkurencje karabinowe,
  • Igor PIEŃKOS – senior – konkurencje karabinowe
  • Roland STARZYŃSKI – senior – konkurencje karabinowe
  • Zbigniew WROTKOWSKI – senior – konkurencje karabinowe
  • Piotr REPEŁA – junior – konkurencje karabinowe
  • Przemysław KARSKI – junior – konkurencje karabinowe
  • Dawid BIAŁOS – junior – konkurencje karabinowe

Nasza drużyna odniosła wielki sukces zajmując czołowe lokaty w swoich konkurencjach:

   Anna GAŁKA

  • I miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny 60 strzałów,
  • II miejsce w konkurencji pistolet sportowy 30+30 strzałów.

  Natalia NOWAK

  • II miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny 60 strzałów,
  • IV miejsce w konkurencji pistolet sportowy 30+30 strzałów.

   Joanna PANTER

  • III miejsce w pistolecie pneumatycznym 60 strzałów.

  Andrzej SUSŁOWICZ

  • III miejsce w konkurencji pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna OPEN.

   Mirosław MATKOWSKI

  • III miejsce w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc.

Damian SUSZCZYK

  • IV miejsce w konkurencji pistolet dowolny 60 strzałów.

Zbigniew WROTKOWSKI

  • V miejsce w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc.

Piotr REPEŁA

  • VII miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów

Przemysław KARSKI

  • VI miejsce w konkurencji karabin dowolny 3×30 strzałów (trzy postawy)

Dawid BIAŁOS

  • XIV miejsce w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc

W klasyfikacji zespołowej (wojewódzkiej) zajęliśmy III miejsce na 8 reprezentacji wojewódzkich, zdobywając jedno pierwsze miejsce, dwa drugie miejsca i trzy trzecie.  

Ukoronowaniem jednakże było pierwsze miejsce Anny Gałki w pistolecie pneumatycznym 60 strzałów,  oraz II miejsce w  konkurencji pistolet sportowy 30+30 strzałów. Bardzo dobrze spisała się Natalia NOWAK zdobywając II miejsce w  pistolecie pneumatycznym 60 strzałów, i Joanna PANTER III miejsce w pistolecie pneumatycznym 60 strzałów a także Andrzej SUSŁOWICZ – III miejsce w pistolecie standard 3×20,  Mirosław MATKOWSKI zdobywca III miejsca w karabinie dowolnym 60 strzałów, Zbigniew WROTKOWSKI – V miejsce w karabinie dowolnym 60 strzałów. Bardzo wysokie IV miejsce zdobył Damian SUSZCZYK w trudnej konkurencji pistolet dowolny 60 strzałów.

Bardzo dobrze zaprezentowali się juniorzy – debiutanci – Piotr REPEŁA zdobywając VII miejsce w karabinie pneumatycznym 60 strzałów,  Przemysław KARSKI VI miejsce w karabinie dowolnym 3×30 strzałów (trzy postawy) punktowali również :  Zuzanna PULKOWSKA i Dawid BIAŁOS.

W kategorii klubowej najlepsi byli będący podstawą drużyny zawodnicy reprezentujący Legnicki LOK zdobywając192 punkty co dało IV miejsce na 30 startujących ekip, ekipa Lubińskiego LOK zajęła XIV miejsce, XXI zajęła ekipa z Polanicy i XXVII7 ekipa z ENERGETYKA Jelenia Góra.

Cała drużyna zdobyła 333 punkty pokonując wiele renomowanych klubów strzeleckich jak Dragon Siedlce, Dziesiątka Kartuzy, Kasztelan Rzeszów czy Twierdza Przemyśl.

Wszystkie informacje zawarte zastały w dołączonym Komunikacie z zawodów.

 

2018 Komunikat Tarnów